Rozjaśnianie włosów rumiankiem a dekoloryzacja

"jestem tak naprawdę ciemną blondynką czy moj ciemny blond wroci skoro farbowalam rozjasnialam z loreal sublime mouse blondem bardzo jasnym naturalnym w zeszlym roku az dwa razy podwojnie bo ja mam grube wlosy czy musze sie poddac dekoloryzacji(nie chce znow niszczyc wlosow)! zalezy mi na tej odp bo chce rozjasniac wlosy rumiankiem a tylko moga to zrobic osoby z ciemnym blondem ciemnym brązem pzdr"

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z czasem włosy powinny wrócić do poprzedniej kolorystyki.