Rozlany prosty rozrost endometrium bez atypii

Witam.W paźdz. wyłyżeczkowano mi macicę z powodu krwawień.W badaniach przed zabiegiem "wyszły":endometr.szer.14,36 MM i lewy jajnik 52,53x43,72MM z gładkościenną torbielą śr.32,30MM.Wynik histop. wskazał na rozlany prosty rozrost endometrium bez atypii.Zalecono mi przez 3 m-ce ORGAMETRILL i kontrolę.Wczoraj z powodu bólów w jamie brzusznej miałam USG-wynik:TRZON MACICY W WYM. A-P O SZER.47 MM O NIERÓWNYM ZARYSIE ZEWNĘTRZ.Radiolog zalecił szybszą wizytę u lekarza,nie za 3 m-ce.Czy to konieczne?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Jeśli lekarz uznał, że to konieczne to najprawdopodobniej tak jest - proszę skonsultować się z ginekologiem.