Rozległa rozedwm płuc a lot samolotem

Witam serdecznie.Za dwa dni mam leciec samolotem.Problem w tym,że choruję na rozległą rozedmę płuc.Nie jestem na tlenoterapi leki wziewne brałem 7 lat.Aktualnie wszystkie mi wycofano.Rozedma nie kwalifikuje sie do operaccji.ani do zastosowania zastawek oskrzelowych zbyt duże ryzyko opinia po konsultacji torakochirurgicznej ,zy przy tak zaawansowanej rozedmie nie powinienem się obawiać lotu? Wyniki gazometrii robione dosc dawno;pH7.403 pCO2mmHG36,6 pO2mmHg52,2 HCOMMOL22,3 BEmmol-1,4 Sat94,3

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Powinien Pan skonsultować się z pulmonologiem, który zleci odpowiednie badania i oceni czy w Pana przypadku podróż samolotem nie jest przeciwwskazana.