Rozmiar członka u 22-letniego mężczyzny

Witam, mam pytanie odnośnie rozmiaru męskiego członka. Czy mężczyzna w wieku 22 lat, posiadającego członka mierzącego w czasie erekcji ok 13 cm (+- 0,5) a bez erekcji 7 cm ma się czego wstydzić? Czy to są małe rozmiary? I jak można przezwyciężyć taki wstyd małego członka? Proszę o konkretna i wyczerpującą poradę.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Wielkosc pracia miesci w granicach normySpora czesc mezsczyzn uwaza ze problem tkwi w wielkosci przyrodzenia ,sadze ze problem tkwi w glowie ...Proponuje porozmawiac z seksuologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty