Rozmiar penisa i problemy z napletkiem u 21-latka

Witam. Mam 21 lat i pytam o 2 rzeczy odnośnie penisa. 1. Mój penis ma 6 cm oraz 11 cm w wzwodzie - to ok? 2. Napletek jest połączony z "żołędziem?" w dolnej części skórą, która sięga do samego otworu penisa(skóra na dole napletka krótsza, bardziej napięta). to ok? jakiś czas temu samo zdejmowanie napletka było bolesne a ta "skóra" aż pękała (malutkie rany) mimo, że została rozruszana i zwilżona. nigdy nie uprawiałem seksu a przed 20 rokiem życia jeżeli się masturbowałem to bardzo delikatnie.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Proponuje udac sie do urologa moze pan ma frenulum i stulejke ,w tym wypadku isteneja wskaznaia do leczenia operacyjnego

0
Wiesław Mahaczek Urolog
72 poziom zaufania

witaj, masz krótkie wędzidełko, wymaga plastyki, rozmiar w dolnej granicy normy
pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty