Różne kolory śluzu a spóźniający się okres

Dzien dobry mam problem caly miesiac mialam rozne kolory sluzu brozowy ciemny i jasny. 3 dni temu mialam dostac miesiaczkie nie ma tydzien temu zrobilam test ale wyszedl negatyny. Dzis mam bialy sluz ale brak miesiaczki... co to moze byc? ania

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecności śluzu ciemnego może być oznaką uszkodzenia błony śluzowej. Warto udać się do ginekologa.