Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rozpacz po zerwaniu przez chłopaka

Witam. Moja kuzynka ma problem odnośnie swojego chłopaka. Ma 17 lat a chłopak jest od niej o rok starszy. Problem tkwi w tym, że tak na prawdę chłopak z nią zerwał. Nie wiem o co dokładnie chodziło ale mówiła mi że lepiej mu było rok temu jak nie miał dziewczyny. Jest totalnie załamana a chłopak jasno jej powiedział że już nigdy więcej do niej nie wróci. Jak można jej pomóc? Płacze od rana do wieczora a chłopak jej nie chce słuchać? Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
ponad rok temu

Kampanie antynikotynowe - czy są potrzebne?

Mgr Justyna ĹwierczyĹska
Mgr Justyna ĹwierczyĹska Psycholog

Rozumiem, że to dla Pani bardzo trudna sytuacja. To, co może Pani zrobić, to wspierać kuzynkę. Być z nią, starać się rozmawiać o jej uczuciach. Niestety, nie da się przyśpieszyć bólu związanego z rozstaniem. Na to potrzeba czasu. Czasem najważniejsze w takiej sytuacji jest to, by wysłuchać drugą osobę i być z nią nie oceniając ani jej ani jej byłego partnera.
Jeśli jednak poczuje Pani, że sytuacja z każdym dniem się pogarsza lub też kuzynka robi rzeczy zagrażające jej zdrowiu, koniecznie trzeba porozmawiać na ten temat z rodzicami kuzynki.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy