Rozpisanie indywidualnej diety

witam szukam dietetyka który pomoże mi rozpisze mi dietę na spalanie tkanki tłuszczowej

Dzień dobry,
zapraszam na konsultację wraz z pomiarem na analizatorze składu ciała. Dokładnie zebrany wywiad żywieniowy pozwoli nam ustalić odpowiedni program żywieniowy dla Pana.

Witam, w takim przypadku najlepiej by było, gdyby zgłosił się Pan dietetyka, gdzieś w okolicy. On przede wszystkim zrobi analizę składu ciała oraz wydobędzie od Pana wiele informacji, które posłużą mu do ułożenia jadłospisów. Jeżeli jest Pan zainteresowany, to w naszej poradni prowadzimy programy dietetyczne również na odległość. Wymagane jest jednak posiadanie co najmniej wagi łazienkowej lub dostępu do podobnego urządzenia. Można się z nami kontaktować: poradnia@dietetycznieizdrowo.pl, skype: poradnia.diz

pozdrawiam
Jolanta Łobocka

Utlenianie tkanki tłuszczowej wymaga zbilansowania odpowiedniej podaży białka, tłuszczu i węglowodanów z uwzględnieniem Pana aktualnego trybu życia, możliwości oraz ewentualnej aktywności fizycznej.

Istnieje możliwość ułożenia diety i konsultacji drogą mailową. Wszelkie informacje nr tel.604 515 221 lub dietalia@op.pl
Dietę opracowuję w czasie ok.1-2dni.
pozdrawiam