Rozpoczęcie miesiączki w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych

witam stosuje tabletki antykoncepcyjne idostałam krwawienie na 4 dni przed zakończeniem opakowania. czy powinnam jeszcze przez te 4 dni zazywać tabletki i dopiero wtyedy zrobić sobie przerwe czy już teraz powinnam sobie zrobić przerwe? pomóżcie prosze bo nie wiem co robic ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę przyjąć wszystkie tabletki z blistra.