Rozpoczęcie nowego opakowania tabletek

Witam, mam zapytanie w związku z tabletkami antykoncepcyjnymi. Biorę tabletki od 3,5 roku od tego czasu nie zdarzyło mi się ominąć żadnej tabletki, ale niestety w poprzednią niedziele tj 14 grudnia nie wzięłam ostatniej tabletki z opakowania i też nie wzięłam jej nastepnego dnia.. dostałam okres jeden dzień wcześniej niż wcześniej dostawałam, związku z tym mam zapytanie czy mogę wziąć pierwsza tabletke nowego opakowania w poniedziałek tj 22 grudnia tak jak zawsze bralam. Czekam na odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nowe opakowanie proszę rozpocząć w 6 dniu przerwy.