Rozpoczęcie stosowania tabletek antykoncepcyjnych i przedłużające się krwawienie

Witam mam 18 lat i od niedawna zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne Są to moje pierwsze tabetki Wziełam je w pierwszym dzien i tak moja miesiączka juz trwa 11 dni co to oznacza?

W kolejnych miesiączki będą znacznie krótsze i mniej obfite. Proszę to przetrwać