Rozpoznanie choroby Crohna i przewlekły kaszel

Witam serdecznie Trafiłem do lekarza z powodu utrzymującego się od miesiąca kaszlu a dodatkowo od 14 lat mam rozpoznaną chorobę Crohna i jestem już po dwóch zabiegach operacyjnych. Pani doktor wysłała mnie na badania morfologiczne, więc je wykonałem i oto ich wynik Krwinki białe 9,69 Krwinki czerwone 4,01 Hemoglobina 8,9 Hematokryt 29,4 MCV 73,3 MCH 22,2 MCHC 30.3 OB 20 Pani doktor kazała mi niezwłocznie zgłosić się do szpitala. Czy faktycznie jest to takie poważne

Renata GrzechociĹska

Witam.
Występuje u Pana umiarkowana niedokrwistość, która wymaga wyrównania. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza.
Pozdrawiam