Rozpoznanie patomorfologiczne Ovula Babiego, Status normalis, Leiomyoma pendulum

Rozpoznanie patomorfologiczne Ovula Babiego Status normalis Leiomyoma pendulum. Adenomyosis multifocalis. Status normalis. Proszę mi to przetłumaczyć.Z góry dziękuję
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W badaniu możemy doszukać się obecności mięśniaka gładkokomórkowego uszypoułowanego oraz gruczolistości.