Rozpoznanie przepukliny

od okolo roku mam bóle w parwej pachwinie tak u dołu.ciągnie mnie to jakby do żołądka i do stopy. byłam już u trzech chirurgów 1 stwierdził ze to przepukilna i dał mi skierowanie na zabieg do szpitala w szpitalu chirurg nie widział nic takiego i nie przyjął mnie na oddział kolejny stwierdził ze to początek jakiegos naderwania mięsnia. usg brzucha jest ok i usg pachwin tez bez zmian patologicznych. co to możne byc i gdzie powinnam sie udać? czy to w ogóle możliwe ze jest to przepuklina?

Skoro przepuklinę wykluczyło 2 chirurgów na 3 oraz w badaniu USG nie stwierdzono przepukliny to na pewno takowej nie ma i nie ma wskazań do leczenia operacyjnego. Trudno mi określić czym są spowodowane dolegliwości bez bezpośredniego badania. Być może to jakieś naderwanie przyczepów mięśni powłok brzusznych, być może bóle mają podłoże neurologiczne (np. są związane z uciskiem na korzenie nerwowe wychodzące z kanału kręgowego). Dlatego myślę, że warto byłoby jeszcze wykonać badanie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa oraz skonsultować się z neurologiem.