Rozregulowanie organizmu?

Witam!
19 grudnia miałam okres z odstawienia **** (plastry antykoncepcyjne). 31.grudnia kochałam się z chłopakiem z zabezpieczeniem (prezerwatywa , stosunek przerywany). Dziś jest 27 dzień cyklu i nie zauważyłam żadnych objawów zbliżającego się okresu.

3 dni temu miałam jednorazowe plamienie. Śluz brązowy na bieliźnie. Od czasu do czasu mam uczucie wilgoci. Dodam, że nie mam żadnego zapalenia, ani swędzenia itp. Śluz ma neutralne ph. Cykle co miesiąc są inne, raz np 28, innym razem cykl ma 33 dni.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej miesiączka pojawia się często z opóźnieniem. Rozregulowanie cyklu może trwać nawet do pół roku. Brązowe plamienie mogło być objawem owulacji i oznaczać tym samym, że krwawienie wystąpi po ok. dwóch tygodniach. Prawdopodobieństwo, że zaszła Pani w ciążę podczas opisanego przez Panią stosunku, jest prawie zerowe- byli Państwo dobrze przed tym zabezpieczeni.

Pozdrawiam serdecznie!