Rozstania i powroty oraz nieleczone depresje poporodowe

Siostra 1 poroniła Z 0pierwszym Facetem, pozniej Poznała Po Krotkim Czasie P. zaszła W ciaze, rozstała Sie, Wyprowadzała SIE i Wprowadzała Ponowni eDo Rodziców, zawsze JEJ pomagali. poznała Ponownie Kogos, rozstała sie, ponownie Zaszła W ciaze Z kolejnym S.i Ponownie SIE rozstała. wróciła DO ojca 1 dziecka, wzieła Slub Po 2 mc sie Rozwiodła. poznała Kolejnego, brał Narko, rozstała SIE, pozniej Poznała Nastep. Wzieła SLUB, jest Nieobliczalny, teraz Rodzicom ZALOZYLA nieb KARTE bo NIE pozwolili ZEBY mieszkał U nich.Miała DEPRESJE po Porodach, nie Leczyła. co Jej Jest jak JEJ pomoc

Dzień dobry,

Diagnozowanie trudności może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą. Stąd może Pani jedynie namawiać siostrę na konsultację u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po zbadaniu, zaproponują odpowiednią formę leczenia (psychoterapia i/lub farmakoterapia). Pomoc siostra może uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie (w formie ambulatoryjnej) lub na oddziale szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia (link do niektórych oddziałów - http://www.zaburzeniaosobowosci.pl/odzialy-stacjonarne/).

Witam Panią, koniecznie Pani siostra musi udać się do lekarza psychiatry, a następnie także poddać psychoterapii, inaczej będzie się pogrążać jeszcze bardziej w chorobie i zachowaniach autodstrukcyjnych.Nie ma innej rady. Nie ma innego rozwiązania; a na pewno nikt nie podsunie go Pani w drodze korespondencji mailowej.

Pozdrawiam

Dzień dobry, nie sposób postawić diagnozy w tym miejscu, jeżeli siostra chce pracować nad sobą warto ją zachęcić do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty, który zaproponuje dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.