Rozstanie partnera z partnerem

Mam duży problem. Niedawno rozstalem się z partnerem. Lecz dalej się spotykamy. Planujemy niedługo mój powrót do jego mieszkania żeby już razem mieszkać. Najlepiej na zawsze. Często się klocimy. A ja wrocilem do rodziców i to był moj największy błąd. Źle się czuje. Nie wiem co się dzieje. Jestem rozstrzesiony, mam w głowie chaos od wielu tygodni, ciężko mi się skupić na czymkolwiek, bo ciągle myślę o nim, on ma często gości w domu albo rodzina przyjeżdża do niego i siedzi parę dni a to przedłuża

Witam serdecznie. Jedyne sensowne rozwiązanie, które przychodzi mi do głowy czytając Pana wpis to udanie się na konsultację do psychoterapeuty i zweryfikowanie źródła trudności. Jeśli Pana partner wyrazi zgodę to najlepiej udać się na terapię dla par jeśli nie to warto dla siebie szukać oparcia i zrozumienia. Nic tak życia nie komplikuje jak relacje ;) ale też nic nam takiego szczęścia nie daje. Pozdrawiam i życzę powodzenia, a na pocieszenie dodam, że każdy kryzys kiedyś mija.

Pisze Pan o chaosie w głowie. Podjął Pan wspólnie z partnerem decyzję o zejściu się, ale wydaje się, że to nie daje Panu spokoju. Ma Pan obawy, co do przyszłości. A jak, by to było, gdyby tych obaw nie było? Jaka przyszłość lub relacja nie budziłaby w Panu strachu? Co musiałoby się wydarzyć w Panu i między Wami, żeby ta przyszłość mogła się wydarzyć? Chyba jest Pan w miejscu, w którym musi Pan odpowiedzieć sobie na kilka pytań, a potem działać zgodnie z tym, co Panu bliskie, co dla Pana dobre. W tym pomocna jest psychoterapia. Powodzenia.