Rozstanie po zdradach

Zaczęlismy chodzic szybko. Paweł chciał mnie zmieniać.Mnie pustą lalę. Zdradziłam go,przyznałam mu się potem zdardziłąm go drugi raz,zaraz po tej drugiej zdradzie on wybaczył pierwszą Zakochałam się w nim mieliśmy nieporozumienia ale dawaliśmy radę Pewnego razu skąłamałam że zdradziłam go za pierwszym razem ze strachu. Po jakimś czasie opowiedziałm wszystko.Zerwał,mieliśmy zostać przyjaciółmi tak nie było.Zaczęłam go prosić by wrócił on się wkurzył. Spotkaliśmy się.on się smiał z mojego płaczu.

Dzień dobry,

Jeśli sama Pani chce siebie zmienić i przeanalizować swoje relacje to jak najbardziej namawiam na podjęcie psychoterapii.