Rozstanie z ojcem dziecka

Witam, mam na imie Marta, mam 23 lata. Mam albo mialam chlopaka który jest młodszy ode mnie 2 lata, mamy dziecko, które ma prawie 2 lata. Podczas ostatniej klotni on sie spakowal i wyjechal 700km od naszego miejsca zamieszkania. Kontaktujemy sie tylko z rana i tylko na facebook'u. W ten sposób nie dojdziemy do żadnego porozumienia. Co mam zrobić aby sciagnac go spowrotem by z nim porozmawiac? Bardzo proszę o wyrozumialosc i pomoc. Dziekuje i pozdrawiam.

Proszę Pani,
Kryzys jest nie tylko zagrożeniem, ale i szansą na zbudowanie związku na mocniejszych podstawach. Odpowiedzialność za Panią i syna powinna sprowadzić chłopaka z powrotem. Jest możliwe, że po krótkim czasie sam przyjedzie. Jeśli nie, to proszę spróbować rozmowy na skypie lub telefonicznej, w której poprosi Pani o przyjazd i rozmowę twarzą w twarz.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Dzień dobry,

Są Państwo młodą parą, z małym dzieckiem - i jak czytam - bardzo Pani zależy na tym, żeby być razem. Może Pani rozmawiając z nim telefonicznie, czy przez facebook - powiedzieć o tym, niekoniecznie musi być fizycznie przy Pani. A dalej, mając na uwadze Państwa trudności i też odpowiedzialność za małe dziecko - spróbować naprawić relację korzystając z psychoterapii dla par.