Rozstanie z partnerem i przedawkowanie Glucophage XR

Dopadł mnie dół. Zostawił mnie chłopak i ...przedawkowałam glucophagexr 1000 mg

Proszę zgłosić się do psychologa. Pomoże nie tylko zrozumieć i przepracować obecne emocje, ale także radzić sobie z nimi w adaptacyjny sposób w przyszłości.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie.