Rozstanie z partnerem po 4 latach związku

Witam, ostatnio rozstałam się za swoim chłopakiem po 4 latach związku. między nami były kłótnie i rozstania, ale wracaliśmy do siebie. dość szybko zostaliśmy rodzicami. Po każdym rozstaniu mówił, że jestem podejrzliwa nie okazuje mu uczuć itd.- mówił prawdę. Wiem, ze on czuje coś jeszcze do mnie a ja do niego. chciałabym stworzyć z nim prawdziwy związek. Nie wiem co mam robić czy odpuścić sobie, czy spróbować popracować nad sobą i odbudować relacje z partnerem.

Witam,
musi się Pani zastanowić czy chce ratować związek czy nie. Może byłoby warto ze względu na dziecko. mogą Pastwo udać się na konsultację do terapeuty par, który określi czy bardziej wskazana byłaby terapia indywidualna czy też par.
Pozdrawiam