Rozszerzanie segmentów po stabilizacji

7 lat temu miałam wykonana stabilizację Th1-5. Od tego czasu zrobiono mi 7 kolejnych operacji rozszerzając o kolejne segmenty. w kwietniu "ześrubowano" mi od Th1-Th12. Śruby w okolicy TH1-3 wykręcają się , mocno widać je pod skórą. Byłam na konsultacji u Prof. Zarzyckiego w Krakowie.Jednoznacznie stwierdził ze trzeba to wszystko usunąć, kręgi wzmocnić robiąc przeszczep kości ,gorset na 3m-ce . No i dożywotnia reh.boję sie czy po takim czasie dam radę sama dzwigać ciężar. złamanie po wypadku .

BoĹźena Zych

Witam,
W celu odpowiedzenia na Pani pytanie konieczna jest dokładna znajomość historii choroby oraz wyników badań. Proszę bez skrępowania zapytać podczas kolejnych wizyt lekarz prowadzącego.