Roztrzęsienie, brak koncentracji, wrażenie utraty przytomności

witam okolo 2 lata temu zauważyłem uczucie tak jakbym miał zaraz stracić przytomność, roztrzesienie, brak koncentracji zdarzało sie to zadko ale tylko wtedy kiedy mialem dluga przerwe od jedzenia po nasyceniu wszystko ustawalo. od tygodnia borykam sie z problemem odwrotnym po zjedzeniu czego kolwiek mam straszne zawroty glowy uczucie jakbym mial stracic przytomność nie moge sie na niczym skupic czuje dziwne prady idace od lokcia do dloni jest tak po kazdym posiłkuprosze o pomoc nie daje mi tozyc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG serca.