Roztrzęsienie przy podejrzeniu nerwicy

Witam . Chcialabym sie dowiedziec czy objawy ktore mi towarzysza, moga oznaczac nerwicę czy może jakas inna chorobę. Bardzo często się stresuję i przez jakiś czas gorzej się czuję, jestem roztrzęsiona, ręce mi się trzęsą, jestem osłabiona, bez sił, często towarzyszy mi ból żoładka. Proszę o jakąś radę, gdyz już nie wiem co mam robić...

W młodym wieku, w okresie wchodzenia w dojrzałość, ma Pani na pewno wiele powodów do stresu: szkoła, sukanie pracy, konflikty w domu , w szkole, ze znajomymi
Wskazana rozmowa z Lekarzem, podstawowe badania ,
może też ważna porada u Psychologa., rozmowa z osobami zaufanymi, które są dla Pani autorytetami.
Trzeba rozważyć swoje oczekiwania i plany, obecną sytuację, rozważyć źródła stresu. Pora też samej zacząć panować nad planami....
Uregulowany zdrowy tryb życia, regularne posiłki.
Pozdrawiam