Rozwarcie szyjki macicy w 33 tygodniu ciąży

jestem w 33 tyg ciazy i jestem w szpitalu po 13 kroplowkach i zaczyna mi sie robic rozwarcie na 8mm a termin dopiero na 30 pazdziernik czy donosze do konca ciaze?Boje sie o malenstwo...
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli jest Pani w szpitalu to proszę się nie obawiać. Jeżeli nawet dojdzie do wcześniejszego porodu to z pewnością ginekolodzy i położnicy zajmą się zarówno Panią jaki i dzieckiem.