Rozwój 7-miesięcznego synka

Witam, synek ma 7 miesiecy. Położony na podłodze turla sie ( z plecow na brzuch i odwrotnie ) kreci sie wokół własnej osi , pełza okreżnie i w tył, staje na wyprostowanych raczkach, czasami wypina dupke do gory, jest kontakowe, duzo sie smieje i usmiecha , siedzi po posadzone, nie mowi mama baba tylko po swojemu , nie siada jeszcze sam, czy moj synek rozwija sie dobrze?

Witam,

Każde dziecko rozwija się w indywidualny sposób, normy rozwojowe są kwestią orientacyjną. Każda mama obawia się o rozwój swojego dziecka, szczególnie jeśli jest to pierwsze dziecko. Proszę się nie martwić.