Rozwój choroby niedokrwiennej kończyn

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się jednej rzeczy na temat choroby niedokrwiennej kończyn dolnych, mianowicie jak długo rozwija się ta choroba? po jakim czasie pojawia się objawy jakiejś niewydolności? czy może zatrzymać się na chromaniu przestankowym i dalej nie postępować jeżeli jest dobrze leczona? Dziękuje za odpowiedź! Pozdrawiam, Bartek

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zależności od wieku i predyspozycji może być to skrajnie różny okres.