Rozwój psychoruchowy 6-miesięcznego dziecka

Moje dziecko ma 6 miesiecy , nie przekreca sie z brzucha na plecy tylko umie na odwrot ale tylko z prawego boku, nie siedzi, nie pelza, nie umie utrzymac sie na wyprostowanych dloniach, nie umie oprzec sie na rekach kiedy spada na buzie, nie gaworzy czy to znaczy ze jest opozniony ? Mamy wizyte u neurologa w styczniu

Czy zgłaszała Pani swoje obserwacje pediatrze? Rozumiem, że Pani się boi , proszę poczekać do wizyty u neurologa, może coś się wyjaśni. Można też skorzystać z wczesnego wspierania rozwoju dziecka.Poza kwestiami medycznymi, są jeszcze inne, bez pacjenta w gabinecie, ciężko powiedzieć, gdzie może być problem w obszarze psychologicznym.