Rozwolnienie i stres po wyjściu z domu

Witam . mam ogromy problem z wyjsciem z domu . Od kilku miesiecy nie potrafie wyjsc dalej niz do sklepu poniewaz z nerwow dostaje rozwolnienia . Jak wyobrazam sobie ze bym musiala pijechac gdzies dalej i nie mialabym mozliwosci tego odwolac z nerwow niewiem co mam robic zaczyna chciec mi sie plakac boli mnie brzuch i serce tak bardzo bile ze mam wrazenie ze zemdleje nooo i oczywicie dostaje rozwolnienia . Nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac . Co robic

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP, Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie.