RTG bioder 30-latki
mam taki wynik badania rtg bioder brzmi ;wzmorzona sklerotyzacja tkanki podchrzestnej powierzchni stawowych stropow panewek obu kosci biodrowych wlewym stawie biodrowym znieksztalcenie glowy oraz skrocenie szyjki kosci udowej co to oznacza czy mnie czeka jakas operacja co to est czyto powazne aga

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Istnieje szansa iż koniczny będzie zabieg operacyjny wynikający z konieczności poprawy komfortu chodzenia. Warto skorzystać z porady ortopedy.