RTG klatki piersiowej i częste duszności

Witam robilem dzis rtg klatki piersiowej z powodu czestych dusznosci diagnoza nastepujaca... " miasz plucny bez uchwytnych zmian ogniskowych . Krazenie male wydolne . A orta i serce w normie. jamy oplucnowe bez cech plynu. Ekg i echo serca takze nic nie wykazalo , wyczytalem na stronie ze z wyniku mojego badania rtg "krazenie male wydolne" moze wynikac z tego iz ciezko mi sie oddycha . Czy jest ktos w stanie mi pomodz . Z gory dziekuje za odpowiedz ;) Pozdrawiam

Duszność może wynikać z innych przyczyn. Wskazana konsultacja pulmonologiczna - astma?