RTG klatki piersiowej u 31-latki
Wykonałam RTG klatki piersiowej. Wynik brzmi: płuca o zaznaczonym rysunku oskrzelowo-okołooskrzelowym o charakterze niezytowym bez widocznych zmian ogniskowych. Przepona gładka, kąty wolne. Serce w normie. Jaka może być przyczyna zarysowango rysunku oskrzelowego?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z przebytymi chorobami zapalnymi.