RTG kręgosłupa i ból całego ciała
Witam, bardzo prosze o pomoc w interpretacji rtg kregoslupa.ból bardzo mocny calego ciala , poty ,osoba obciazona onkologiznie nie wiem czy ma to znaczenie RTG kregoslupa ledzwiowego AP + bok prawostronne skrzywiene na pograniczu piersiowo ledzwiowym z bardzo duża rotacją trzonów. poziome ustawienie kosci krzyzowej. niespojenie łuku s1 RTG K.PIERSIOWEGO lewostronne skrzywienie k.piersiowego, spłycona kyfoza.Bardzo mocne obnizenie w przednich czesciach przestrzeni m-kregowych TH-3-4-5-6

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opisywane zmiany wymagają interwencji lekarza. Są one dość zaawansowane. Sugerowałbym konsultację z neurochirurgiem.