RTG kręgosłupa i przebyta choroba Scheuermanna

RTG kręgosłup Przebyta choroba Scheuermanna dolnej połowy kręgów piersiowych z nierównym zarysem ich blaszek granicznych,obniżeniem przyległych krążków międzykręgowych i nieznacznym sklinowaceniem pojedynczych trzonów kręgowych-z nakładającymi się przebytymi zmianami urazowymi na podstawie tylko rtg.Zniekształcony górny,przedni róg trzonu kręgu L3,nieco wysunięty ku przodowi jako zaburzenia kostnienia jego dodatkowego jądra z jego pourazowym naruszeniem. Niestabilność kręgów pogranicznych L-S

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Wpisał Pan opis badania z którego wynika ,że w dzieciństwie przeszedł Pan chorobę Scheuermanna .Czego Pan oczekuje w odpowiedzi bo w zasadzie pytania nie widzę.Proszę opisać ew dolegliwości i jakie było ew leczenie.
Pozdrawiam