RTG kręgosłupa lędźwiowego i bóle pośladków oraz ud

RTG kregosl.ledzw.: Obniż.krazka miedzykręgow. L5-S1 Niewielki kręgozmyk. MR kregosł.ledzwiowego: Cechy centr.-prawoboczn.uwypukl.tarczy m-k L2/L3. Cechy centr.dwuboczn.uwypukl.tarczy m-k L3/L4. Cechy szerokopodstawn.centraln.uwypukl.tarczy m-k L4/L5. Cechy centr.uwypukl.tarczy m-k L5-S1. Wszedzie cechy mod. worka opon. Silne, nieustające bóle pośladków i ud, częściej lewa strona. Justyna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na występowanie zmian o charakterze zwyrodnieniowym oraz przeciążeniowym. Oczywiste jest to, że mogą pojawiać się dolegliwości bólowe. Warto skonsultować się z neurochirurgiem.