RTG kręgosłupa lędźwiowego oraz bulgotanie w jelitach i rzadkie stolce
Witam. 8 X miałem RTG kregoslupa ledzwiowego. 20 X MR tez tego odcinka. 15 zastrzyków olfen i B12 wit. Potem Baklofen 40 mg dziennie przez tydzien. Kregoslup wyzdrowial. Ale przełyk, zołądek boli. Bulgotanie w jelitach i rzadkie stolce rano. No i przejalem sie tym i nie spie nocami. Co mam czynić?

MĘŻCZYZNA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
W przypadku stosowania niesterydowych leków przeciwzapalnych przez dłuższy czas wymagane jest równoległe przyjmowanie inhibitorów pompy protonowej chroniącej żołądek. W Pana przypadku może Pan spróbować w aptece leki bez recepty z tej grupy i przyjmować je zgodnie z ulotką. W przypadku braku poprawy należy skonsultować się z internistą lub gastrologiem.