RTG kręgów szyjnych u 33-latki
Robilam rtg kregow szyjnych i wyszlo mi pochylenie w prawo.drobne osteofity krawedzi trzonow szyjnych czy od tego mnie moze bolec glowa i jak sie to leczy

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu wskazują na średnio zaawansowany proces zwyrodnieniowy kręgosłupa. Z całą pewnością mogą one powodować ból nasilający się podczas ruchu. Dolegliwości mogą także występować w spoczynku. Konieczna jest konsultacja ortopedyczna.