RTG nadgarstka po upadku
Dzień dobry, upadłem 4 tygodnie temu na łyżwach na lewa dłoń, od tego czasu boli mnie ręka w nadgarstku. Dzisiaj byłem zrobić RTG, ale opis dopiero w poniedziałek. Czy ktoś z Państwa widzi jakiś uraz na tym zdjęciu http://i.imgur.com/UGFhdch.jpg?1

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Proszę poczekać na opis i skonsultować wynik z ortopedą.