RTG odcinka TH
prosze o interpretacje rtg odcinka th :zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów . kifoza piersiowa zachowana.dziękuję

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis nie jest zbyt obszerny, tak więc trudno ustosunkować się do tego badania. Wskazano iż występują cechy choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa z której należy przeciwdziałać. Warto zgłosić się do rehabilitanta.