RTG zatok i drętwienie ucha

Witam serdecznie; W dniu dzisiejszym miałem wykonane RTG zatok. Otrzymałem opis i trochę jestem zaniepokojony jak czytam Dyskretne zageszczenia przyscienne w obu zatokach szczekowych. Niewielkie zageszczenie w P zatoce czołowej - kostniak? U laryngologa znalazłem się, bo od pewnego czasu mam uczucie drętwienia ucha prawego oraz kaszel mokry odrywający. Poprosiłem dzisiaj o skierowanie na RTG i ot moja cała historia

Badanie RTG zatok jest dość mało dokładne. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywały (raczej tylko wtedy) można pomyśleć o tomografii komputerowej. Opisane zmiany nie są bardzo niepokojące.