RTG zatok przynosowych 22-letniej osoby do analizy
Witam, proszę o opis zdjęcia RTG zatok przynosowych. Link do zdjęcia: http://zapodaj.net/1fdf5ac3e0775.jpg.html Od dziecka męczę się z zatokami, od paru lat non stop mi spływają w gardle. Lekarz zalecił zdjęcie, jednak dostałem je bez opisu, a kolejna wizyta o laryngologa za dwa tygodnie, więc byłbym wdzięczny za chociaż bardzo ogólny opis co tam widać.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Link nie działa. Proszę pokazać zdjęcie laryngologowi podczas wizyty.
Pozdrawiam
zdjęcie zle technicznie wykonane, przerost małzowin dolnych nosowych, niewielkie pogrubienie błony śluzowej zatok szczekowych, zatoki czołowe norma