Ruchy dziecka a orgazm

Witam.
Obecnie jestem w 19 tyg, ciąży odczuwam delikatne muśnięcia motylka:) Czy to jest możliwe w ogóle, że podczas ruchów właśnie tych muśniecie motylka można odczuć te ruchy jako orgazm?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Kobieta potrafi przeżywać orgazm w bardzo różnych okolicznościach. Niektóre kobiety twierdzą, że przeżyły orgazm w trakcie samego porodu. Myślę, że ruchy dziecka są dla Pani nowym doświadczeniem, którego Pani ciało nie potrafi jeszcze dobrze odbierać, sklasyfikować w kodzie biologicznym i kulturowym. Myślę, że z czasem, szczególnie gdy ruchy staną się wyraźne i mocne, wrażenie orgazmu ustąpi.

Pozdrawiam serdecznie!