Rusztowanie kostne klatki piersiowej bez odchyleń od normy rtg

witam i proszę o interpretacje mojego RTG klatki piersiowej.Skolioza piersiowa z wypukłością w prawo.Zrosty na obu kopułach przepony.Poza tym ,rusztowanie kostne klatki piersiowej bez odchyleń od normy rtg.Płuca bez czynnych zmian ogniskowych.Wnęki przeciętnej szerokości.Serce niepowiększone.Kąty wolne.Co to oznacza i co mam z tym zrobić?

a jest Pani w młodym wieku myśle , że koniecznie czas trzeba znaleźć na robienie porządku z kręgosłupem