Rwa kulszowa lewostronna oraz zapalenie wysiękowe stawu kolanowego
Mam 36 lat.Przebyłem rwę kulszową lewostronną.Po pojawił sie ból w kostce LN i kolanie NP orza opuchlizna NP.Ściągnięto 35ml mętnego płynu,bół pozostał,stwierdzono zapalenie wysiękowe stawu kolanowego prawego.Usg -duza ilosc płynu w zchyłku nadrzepkowym i zachyłkach bocznych bez cech patologii błony maziowej reszte jest ok.Ból pozostał jak również "uczucie martwego podbicia stopy prawej".Nikt nie wie co to jest. Proszę o jakies wskazówki jak również jakie jeszcze wykonać badania. Jarek Rosiński

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Postępowanie w tym momencie obejmuje raczej zwalczanie stanu zapalnego niż dodatkowe badania. Konieczne jest zastosowanie odpowiednie leczenia.