Rwący ból w lewym boku i podwyższona temperatura

Witam, od 2 dni odczuwam rwący ból w lewym boku na dole. Zwiększa się przy głębokich wdechach czy zmianie pozycji, naciągnięciu tej strony ciała. Pojawił się po ćwiczeniach. Chyba za mocno się wyciągnęłam. Przedwczoraj zaczęłam gorączkować. Max. temp. 38.7. Nie rośnie. Co to może być?

Proponuje skonsultowac sie zlekarzem rodzinnym , mozliwe ,ze jest to po prostu infekcja wirusowa . Do wizyty prosże odpoczywac , przyjmowac duzo płynów, temperaturę " zbijac " lekami przeciwgoraczkowymi ( ibuprofen , paracetamol)