Rwanie w kolanach oraz wieczorny i poranny ból uniemożliwiający oddychanie a praca stojąca

Ból nasila się kiedy Kładę się spać i rano jak wstaje aż nie idzie oddychać. Z kolanami także mam problem czuje rwaniu w oby dwóch kolanach a mam dopiero 20lat. Byłam u specjalisty powiedział mi tylko tyle że mam zlą technikę podnoszenia. Nie wieżę w takie bzdury specjalista malo doswiadczony musiał być. Więc co to może być czego jest to przyczyną możliwe dlatego że mam pracę stojącą ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji charakter pracy z pewnością wpływa niekorzystnie na kończyny. Możliwe, że jest to objaw choroby zwyrodnieniowej lub przeciążenia stawów. Wskazane jest wykonanie badania obrazowego.