Rytm zatokowy, miarowy w EKG

Witam serdecznie, miałem wykonywane badanie ekg holtera i chciałbym się dowiedzieć czy wszystko jest w porządku. Opis leakrza: W trakcie badania występował rytm zatokowy, miarowy, oczęstotliwości 43-116/min, śr. 58/min. Krótki odstęp PQ 115ms, zespoły QRS szerokości 105 ms. Sporadyczna ekstrasyswolia komorowa (6 VES). Nieliczna ekstrasystolia przedsionkowa (47 VES), w tym para. Bez pauz.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wynik nie powinien niepokoić. Wskazana jest konsultacja u kardiologa, który odniesie wynik do Pana stanu zdrowia.