Ryzyko ciąży 6 tygodni po porodzie

Witam 1 sierpnia urodziłam córeczkę 6 tygodni po porodzie uprawiałam seks z mężem nie zabezpieczyliśmy się czy mogę zajść w ciąże dodam że karmię cały czas piersią
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Powrót owulacji i cykli miesiączkowych po porodzie jest bardzo zmienny osobniczo i indywidualny.
Jak najbardziej istnieje ryzyko zajścia w ciążę.
Karmienie piersią nie działa w żaden sposób antykoncepcyjnie.

Marek Pabian

Szansa na ciążę jest niewielka. Jeżeli karmii Pani piersią, to minimalna...