Ryzyko ciąży a brązowy śluz zamiast okresu

witam mam 23lata moj cykl to około 32 dni. moj partner po stosunku który skonczył na zewnatrz włozył mi jeszcze raz palce teraz zamiast miesiaczki od kilku dni obserwuje tylko brazowo czerwony sluz czy to normalne czy zrobic test??
23 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjna, bowiem w preejakulacie czyli wydzielinie członka wydobywającej się przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki. W podanej sytuacji polecam więc wykonanie testu ciążowego.