Ryzyko ciąży bez stosunku seksualnego

mój chłopak się masturbował, potem wytarł dokładnie członka papierem, następnie po 8 godzinach po imprezie dotykałam jego członka rękom, ale wytrysk nie nastąpił, czy jeśli przez przypadek coś przeniosło by się w okolice pochwy z ręki, nap. przy oddawaniu moczu i wycieraniu się papierem jest możliwość zapłodnienia

Milena Lubowicz

Plemniki dosyć szybko giną na powietrzu, także nie ma takiej możliwości.
Pozdrawiam